Podstawowe programy dla pracowników biurowych

Podstawowe programy dla pracowników biurowych

Każdy kto na co dzień ma do czynienia z komputerem, powinien wiedzieć jak obsługiwać oprogramowanie Microsoft Office, które jest niezbędne do wykonywania zwykłych czynności na komputerze nie tylko w domu, ale również w pracy biurowej. Wybierz profesjonalne kursy Microsoft Office i postaw na wykwalifikowaną edukację, dzięki której najbardziej popularna oprogramowanie nie będzie miało przed tobą żadnych tajemnic.

Zapisując się na kurs Office 365, nie tylko zyskujesz certyfikat ukończenia kursu, ale przede wszystkim otrzymujesz realne umiejętności, które jak wiadomo są niezbędne w każdej pracy biurowej.

Czego dowiesz się z kursu MS Office?

Zapisując się na szkolenie Office 365, nie tylko dowiesz się czym jest platforma Microsoft 365, jak w sposób efektywny i produktywny korzystać z chmury Microsoft 365, ale również uzyskasz profesjonalną wiedzę na temat komunikatora Teams w firmie, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych platform do utrzymywania kontaktu i prowadzenia wielu konferencji oraz spotkań biznesowych. Oprogramowanie Microsoft Office to podstawa pracy w każdym biurze. Niezależnie od tego czy pracujesz w sekretariacie, czy wykonujesz inną pracę biurową, niemalże zawsze musisz korzystać z Microsoftu, dlatego wiedza o nim jest obowiązkowa.

Microsoft Office to nie tylko Word i Excel

Microsoft Office, najczęściej kojarzy nam się z programem Word i Excel, pomijając ważne oprogramowanie takie jak platforma Teams czy program Powerpoint. Zapisując się na kursy MS Office, zyskujemy kompleksową wiedzę na temat tego oprogramowania, ucząc się nie tylko obsługi podstawowych programów Word i Excel, ale również poznając szczegółowo wszystkie inne programy. Na zakończenie kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.