Szkolenia Python na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Szkolenia Python na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Język programowania Python jest bardzo popularny i używany na całym świecie. Także w Polsce jest on używany powszechnie. Z myślą o osobach, które chcą tworzyć programy wykorzystując ten język stworzony został kurs Pythona.

Szkolenie Pythona na bardzo różnym poziomie zaawansowania

Kurs Pythona adresowany jest do bardzo szerokiego grona słuchaczy. Dlatego też kurs Pythona odbywa się na bardzo różnych poziomach zaawansowania. Kurs Python dla początkujących skierowany jest do osób, które dopiero chcą poznać ten język programowania.

Z kolei kurs Python dla zaawansowanych stworzono dla osób posiadających już pewne umiejętności i chcących je poszerzyć. Każdy kurs niezależnie od tego, czy jest to kurs Python dla początkujących, czy kurs Python dla zaawansowanych, pozwala zdobyć umiejętności, które przydadzą się w codziennej pracy.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie Python prowadzone jest przez doświadczonych trenerów, którzy programowaniem w języku Python zajmują się od dawna. Jego poziom merytoryczny jest więc bardzo wysoki. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Szkolenie Python skoncentrowane jest przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych.

Oczywiście wykłady również się odbywają, ale poświęconych jest na nie mniej godzin. Od osób, które decydują się na szkolenie Python nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Wszyscy kursanci niezależnie od tego, czy wybrali kurs Python dla początkujących, czy kurs Python dla zaawansowanych, po jego ukończeniu otrzymują certyfikat. Potwierdza on zdobyte przez nich umiejętności.