Ty także może programować w języku Python!

Ty także może programować w języku Python!

Python to jeden z bardziej popularnych języków programowania. Na zostanie programistą Python decyduje się mnóstwo osób. Z myślą o nich stworzony został kurs Pythona.

Na jakim poziomie odbywa się kurs?

Kurs Pythona adresowany jest do bardzo szerokiego grona słuchaczy. Osoby, które interesuje programowanie w języku Pythona, mogą wybrać kurs Python dla początkujących. Jest to szkolenie Python adresowane do osób, które nauczyć się programowania w tym języku.

Szkolenie Python prowadzone jest także na poziomie zaawansowanym. Kurs Python dla zaawansowanych stworzony został z myślą o osobach, które mają już pewien zasób wiedzy o tym języku programowania i chcą ją pogłębić. Osoby, które wybiorą kurs Python dla początkujących po jego zakończeniu będą potrafiły samodzielnie napisać prosty program. Kurs Python dla zaawansowanych pozwoli rozwinąć już posiadane umiejętności.

Szkolenie Python na bardzo wysokim poziomie

Szkolenie Python prowadzone jest przez doświadczonych trenerów. Odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze i na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ważne jest to, że kurs Python to zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne. Godzin wykładów jest przy tym mniej niż ćwiczeń. Szkolenia z programowania w języku Python odbywają się dość regularnie. Na ogół odbywają się one w kameralnych grupach, a ich cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Każdy uczestnik szkolenia, niezależnie od tego, czy wybrać kurs Python dla początkujących, czy kurs Python dla zaawansowanych, po zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfikat.